oferta

zobacz naszą bogatą ofertę.Mechanika pojazdowa Września

Kompleksowa mechanika

Zajmujemy się naprawą i wyminą elementów zawieszenia, układu kierowniczego, układu napędowego, układu hamulcowego i układu wydechowego. Dbamy o konserwacje podwozia i prawidłowe działanie elementów nadwozia samochodu.

Mechanika pojazdowa Września

Wymiana płynów

Kompleksowa wymiana wszystkich płynów eksploatacyjnych: Płynu w układzie chłodzenia, Oleju silnikowego, Oleju w Manualnych Skrzyniach Biegów, Płynu Hamulcowego, Płynu w Układach Wspomagania.

Mechanika pojazdowa Września

Klimatyzacje

Serwis układów klimatyzacji, napełniamy układy srodkiem R134A. Usuwamy powstałe nieszczelności i sprawdzamy je za pomocą azotu. Serwisujemy sprężarki klimatyzacji. Wentylacje i środek auta odgrzybiamy za pomocą Ozonu.

Mechanika pojazdowa Września

Wymiana opon

Wymiana opon z felg Aluminiowych i Stalowych. Sprzedaż nowych. Pracujemy na sprzęcie wysokiej klasy. (Komputerowa wyważarka)

Mechanika pojazdowa Września

Diagnostyka komputerowa

Odczyt, kasowanie i kompleksowa diagnostyka usterek elektroniki, wykonana na profesjonalnym sprzęcie diagnostycznym, umożliwia znalezienie problemu w silniku i innych podzespołach pojazdu.

Mechanika pojazdowa Września

Naprawa silników

Remonty kapitalne silników benzynowych i diesla, wymiana rozrządów, wymiana osprzętu silnika, serwis układów paliwowych, wymiana turbosprężarek.

Mechanika pojazdowa Września

Naprawa blacharsko-lakiernicza

Kompleksowa naprawa Twojego samochodu po kolizji drogowej.
Naprawy blacharsko -lakiernicze z AC/OC.
Po podpisaniu przez klienta upoważnienia - naprawiamy pojazd poprzez rozliczenie bezgotówkowe.
Reprezentujemy interesy klienta w firmach ubezpieczeniowych od etapu zgłaszenie szkody , poprzez naprawę pojazdu, do chwili wypłaty odszkodowania. Zapraszamy .